Nasza firma powstała z połączenia pasji informatycznej i umiejętności rozpoznawania potrzeb Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

 

Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla klienta biznesowego. Mając doskonałą orientację w organizacji procesów w przedsiębiorstwie i rozległe doświadczenie informatyczne potrafiliśmy szybko i skutecznie dostarczyć przedsiębiorstwom dopasowane do ich specyfiki systemy informatyczne. Od kilkunastu lat budujemy również autorskie rozwiązania programistyczne i z powodzeniem implementujemy je w przedsiębiorstwach, w których ogólnodostępne standardy nie spełniają oczekiwań.

 

  • Działamy skutecznie i operatywnie
  • Potrafimy rozwiązać złożone problemy

 

Pracujemy w doświadczonym, bogatym w szerokie kompetencje i przekrojowe umiejętności zespole. Umiemy rozwiązywać złożone problemy związane z informatyzacją oraz utrzymaniem w ruchu systemów informatycznych. 

Zapraszamy do współpracy.  

serwis informatyczny, czyli:

 

Zatrudnienie zewnętrzne Praca tymczasowa

Outsourcing personalny

Outsourcing kadrowo-płacowy

20 lat doświadczenia

 

Zespół doświadczonych ekspertów 

OFERTA USŁUG INFORMATYCZNYCH

  • Zarządzanie systemem informatycznym

Zarządzamy systemami informatycznymi naszych Klientów wykorzystując nowoczesne technologie, wiedzę i doświadczenie. Dbamy o utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej oraz tworzymy efektywne, wydajne i przyjazne środowisko dla użytkowników. Dzięki naszemu zespołowi będziesz mieć pewność, że Twój system informatyczny działa niezawodnie, przetwarzane w nim dane są bezpieczne, a aplikacje są stale dostępne dla użytkowników.

  • Bezpieczeństwo

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojej firmy. Pomożemy Ci w przygotowaniu pewnego i zindywidualizowanego rozwiązania, które pozwoli na budowę polityki bezpieczeństwa i przygotowanie skutecznego systemu zabezpieczeń dopasowanych do potrzeb Twojej organizacji.

  • Dedykowane oprogramowanie dla firm

Pozwala na adaptację do wymogów odbiorcy, nieograniczoną rozbudowę i dostarczanie szytych na miarę rozwiązań tam, gdzie gotowe produkty nie potrafią spełnić oczekiwań i potrzeb. Nasze oprogramowanie sprzyja podnoszeniu konkurencyjności oraz upraszczaniu i automatyzacji procesów biznesowych w oparciu o indywidualne potrzeby.

  • Oprogramowanie ERP dla MŚP

System ERP to niezbędne narzędzie w rozwijających się przedsiębiorstwach usługowych, handlowych i produkcyjnych. Oferujemy analizę, adaptację, wdrożenie oraz wsparcie dla systemów ERP wiodących producentów. Tworzymy autorskie rozwiązania rozwijające funkcjonalności wybranych systemów ERP.

  • Integracja systemów i usługi IT

Rozwiązania IT zapewniają funkcjonowanie procesów biznesowych i są nieodzownych narzędziem służącym do ich udoskonalania. Właściwie dobrane technologie IT oraz biegłość w ich zastosowaniu pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.

Z powodzeniem realizujemy projekty integracji oprogramowania, unifikacji, funkcjonalności i zapewnienia wymiany danych. Dobudowujemy brakujące komponenty zapewniając synergię kluczowych funkcjonalności wchodzących w skład danego rozwiązania.

  • Biznes w Internecie

Nieograniczony potencjał handlowy i informacyjny sieci Internet to fakt, z którym nie warto dyskutować. Pomożemy Ci zaistnieć w sieci, stworzyć witrynę, sklep internetowy, platformę handlową lub aplikację, aby wyzwolić internetowy potencjał Twojego przedsiębiorstwa. Dostarczymy rozwiązania ecommerce do obsługi relacji B2B/B2C oraz pomożemy przeprowadzić kampanie SEO/Adwords.

  • Infrastruktura systemowa

Optymalne funkcjonowanie procesów biznesowych zależne jest od sprawności systemu informatycznego działającego w oparciu o infrastrukturę systemową i elementy ją uzupełniające.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy i utrzymania infrastruktury dedykowanej, łączności i komunikacji, przetwarzania i wymiany danych, bezpieczeństwa oraz nadzorowania.

  • W chmurze

Rozwiązania w chmurze umożliwiają użytkownikom nieograniczany dostęp do wszystkich danych, aplikacji oraz usług z dowolnego miejsca. Chmura jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które nie chcą inwestować w zakup nowego sprzętu IT oraz stawiają na innowacyjność pracy przez Internet. 

outsourcing personalny Warszawa